Firewall – UTM

Fortinet Hakkında

Fortinet özellikle BT güvenliğindeki yeniliklere ve kuruluşların karşılaştığı sürekli değişim gösteren tehditlere yönelik yeni çözümler geliştirmeye odaklanır. Fortinet ürünleri ve güncelleme hizmetleri sayesinde, dünyanın dört bir yanındaki şirketlerin, servis sağlayıcıların ve devlet kuruluşlarının BT güvenliği altyapısını sadeleştirirken dinamik güvenlik tehditlerine karşı kapsamlı, bütünleşik ve yüksek performanslı koruma sağlar. Bunun sonucunda, dünyanın en büyük ve en başarılı kuruluşlarının çoğu Fortinet’e güven duymaktadır.

Fortinet, NetScreen’in kurucusu, eski başkanı ve CEO’su Ken Xie tarafından 2000 yılında kurulmuştur. Şirket bugün ağ ve güvenlik konusunda deneyimli ve profesyonel bir yönetim kadrosu tarafından yönetilmektedir. Fortinet’in lider ağ güvenlik şirketi olarak konumu; araştırma şirketleri, endüstri analistleri, ticari kuruluşlar ve medyanın yaygın onayıyla kabul edilmektedir.

Neden Fortinet?

Hızlandırılmış, üstün performanslı bütünleşik ağ güvenlik sistemi
Fortinet FortiASIC ve FortiOS ile özgün teknoloji platformuna dayanan üstün performanslı bir UTM çözümü sunar.

Üstün kaliteli güvenlik fonksiyonu

Üstün ve kaliteli bütünleşik güvenlik fonksiyonları sunan geniş ürün yelpazesi ile Fortinet, kuruluşları farklı parçalardan oluşan güvenlik altyapısının neden olduğu karmaşadan kurtarır.

Daha düşük toplam yatırım maliyeti
Güvenlik fonksiyonlarını tek bir sistemde toplayan Fortinet çözümleri, ağ yapısını basitleştirip yönetim işlevlerini merkezileştirerek kullanıcıların toplam yatırım maliyetini büyük ölçüde azaltır.

Üstün esneklik ve uygulama kolaylığı

Fortinet’in UTM çözümü, kuruluşların güvenlik ihtiyaçları geliştikçe ek güvenlik işlevlerini ve güncelleme hizmetlerini istedikleri an aktif hale getirmesini sağlar.

Uçtan uca güvenlik koruması

Fortinet, günümüzde kuruluşların uç noktadan merkeze kadar her an karşılaştığı, her tür güvenlik tehdidine karşı koruma amaçlı geniş bir donanım ve yazılım yelpazesi sunar.

Tek başına bütünleşik olmayan güvenlik topolojisi
Farklı ürünlerin bütünleşik olmayan dizilimi
Yüksek Toplam Sahip Olma Maliyeti
Kurulumu / Kullanımı / Yönetimi Zor

Eş-zamanlı bütünleşik güvenlik
ASIC-hızlandırılmış performans
Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti
Kurulumu / Kullanımı / Yönetimi Kolay