Satış Hizmetleri

Dinamik ve yenilikçi yapısıyla hizmet kalitesini sürekli geliştiren Orecom Teknoloji, kurumların teknolojik ürün veya hizmet ihtiyaçlarına Kurumsal Satış kanalıyla cevap veriyor. Bu alanda yapılandırdığı Kurumsal Satış organizasyonuyla Türkiye çapındaki tüm şirketlere hizmet veren Orecom Teknoloji, kurumsal satış alanında birçok avantaj ve özel hizmeti bir arada sunuyor.

kalite

Kalite

Kurumsal Satış hizmetiyle şirketlere ihtiyaç duydukları ürün ve hizmete yönelik en uygun çözümler ulaştırılıyor. Orecom’un temel ilkelerinden biri olan kalite, sadece ürün kalitesini değil, satınalma sonrası geliştirilen bakış açısını ve çözüm odaklı yaklaşımı da ifade ediyor.


destek

Destek

Orecom Kurumsal Satış; ürün gamı, güven ve kalite anlayışının yanı sıra sunduğu destekle de en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefliyor. Hizmet, talebe uygun ürün ve fiyat teklifi hazırlığı, ürün seçiminde danışmanlık, yönlendirme hizmeti ve sevkiyat hızıyla, kurumsal alışveriş zorluğunu keyfe dönüştürüyor. Orecom Kurumsal Satış, satış sürecinde sunduğu profesyonel desteği, satış sonrasında da kurulum, servis yönlendirme ve her türlü sorunun en hızlı şekilde çözümüyle de devam ettiriyor.


guven

Güven

Tüm faaliyetlerinde sorumlulukla hareket eden Orecom, gerek satış gerek satış sonrasındaki süreçte güven ilkesiyle hareket ediyor. Bu güven ilkesinin prensip edinildiği Kurumsal Satış hizmetinde de müşterilerle güven içerisinde ve sağlıklı ilişkiler kuruluyor.